5/5

הגענו אל לימור אחרי שראינו את עבודותיה היפהפיות בביתם של חברים. היה לנו ברור שאלו המנורות שאנו רוצים שיאירו את ביתנו החדש. מנורות אשר עושות אווירה מיוחדת בבית. כשהגענו לסטודיו של לימור, גילינו שמאחורי עבודות היד המקסימות עומדת גם אישה מקסימה, אשר השכילה להבין את כיוון החשיבה שלנו, עזרה לנו להתאים מנורה לכל חדר ואף יצרה עבורנו מנורות לפי בקשות מיוחדות. ממליצים בחום!!!

– נדב ואיילת בלוך, קיבוץ עין החורש.

5/5

בשעה טובה בנינו בית. בית נעים וחם, בית בו הקמנו משפחה, בית פתוח שכל עובר אורח מוזמן. עבורנו האור בבית, גם האור הטבעי מבחוץ וגם האור מבפנים יוצר את האווירה והאנרגיות שלנו. היה לנו ברור שאנו רוצים גופי תאורה מחומר טבעי ואמתי. גופי תאורה שאמן יצר בידיו. גופי תאורה שמשתמשים באלמנט המיוחד של האור ומלבישים את הבית בצורות יפיפיות. הגענו ללימור, לסטודיו המופלא ופשוט נדהמנו מהעבודות והיה לנו ברור שזו הבחירה. הרגשנו שכל גוף תאורה מיוצר באהבה גדולה, במקצועיות, בהרגשת החומר, ביצירתיות ובסבלנות רבה. אין ספק שזה הדבר הראשון שמבחינים בו כשנכנסים לביתנו.. ממליצים בחום ובאהבה גדולה.

– עינת ועמרי וילנצוק – כפר סירקין.

5/5

היי לימור, לא יכולתי להתאפק…תלו לנו היום את המנורות וזה פשוט יצא עוצר נשימה!!! לקחנו עכשיו את המשפחה לראות את המנורות כשחשוך וחבל שלא צילמתי לך את קריאות ההתלהבות שלהם כשראו זאת… – זה פשוט מהמם!!! אין מילים… שולחת לך כמה תמונות שגם את תוכלי להתרגש כמוני…

– איילת, קיבוץ עין החורש.

5/5

יש משהו בעבודות של לימור שהן נשארות רלוונטיות גם אחרי שנים רבות. את לימור פגשתי לפני מספר שנים בנסיבות חברתיות ואז גם התוודעתי לעבודותיה. בהזדמנות ראשונה שהייתה לי, רכשתי מספר גופי תאורה. יש לציין את המקצועיות, רוחב הלב וההבנה העמוקה הן בחומר והן במוצר, תוך התייחסות מדויקת לחלל בו גוף התאורה יותקן. רלוונטיות אמרתי? אז כן. כל מי שנכנס לביתי מתפעל עמוקות מהעבודות של לימור ואם נודה על האמת את רובן רכשתי לפני למעלה מ- 13 שנים. אף על פי כן, מידי פעם, כשבא לי להתחדש, קפיצה קצרה לסטודיו של לימור ובאמתחתי אהיל או אריח חדשים לריענון הבית וכמובן, קפה טוב עם משהיא שהתחילה בעבורי כמעצבת גופי תאורה ולימים הפכה לחברה.

– קרן למפל, רמת השרון.

5/5

ראשית כל ברצוני לציין שיש לי הערכה רבה לעבודות כפיים. לימור הינה דוגמה מצוינת לאומנית מוכשרת , מקשיבה ומסבירה פנים ללקוחותיה , עם המון צניעות אבל עם ידע רב. כל פגישה איתה הייתה חוויה , והתוצאות מדהימות. אני ממליצה בחום רב אם רוצים נגיעות ייחודיות בבית!! לימור, תודה על העבודה הרצינית ועל הכישרון!!

– ג׳ני מראד, קרית בנימין.

5/5

קנינו מספר אהילים מעשה ידיה של לימור לביתנו. פגשנו אישה האוהבת ויודעת את עבודתה וגאה במוצריה. לימור שאפה לדייק בעבודתה – הן מבחינת איכות המוצר המוגמר והגשתו בזמן שנקבע והן מבחינת התאמתו אלינו. היא חשבה אתנו, איזה אהילים יתאימו לפינות שונות ועזרה לנו בגיבוש ההחלטה.

– איריס פראג, גבעת עדה.
5/5

אקסקלוסיביות יוצאת דופן הקפדה על הפרטים הקטנים התאמה מושלמת לצורכי הלקוח והכל בעבודת כפיים נדירה. ממליצה באהבה ומניסיון אישי.”

– גלית רייכר, מושב מאור.

5/5

לימור היא אומנית מוכשרת יצירתית ולבבית תמיד כייף להגיע לסטודיו ולהתפעם מהעבודות הצבעוניות היפות והשימושיות לי באופן אישי היה תענוג להפגש עימה , להתחבר לאישיות הפתוחה והשיתוף פעולה הביא לתוצאות מדהימות

– רחל ישמח, קיבוץ מגל.

5/5

לימור קרמיקאית מקורית, מקצועית ומוכשרת ביותר. במהלך השנים רכשתי ממנה לביתי מנורות בצבעים וסוגים שונים תמיד מעוצבות בצורה ייחודית ומקורית ומפיצות אור מיוחד שאף פעם לא נס ליחם… ללימור יש טביעת עין מצוינת, היא רואה תמונה של חלל הבית ומתאימה את צורת המנורה והצבע של כל מנורה , אני תמיד מרגישה שהיא יוצרת במיוחד עבורי ומאפשרת לי להפליג עם הדמיון. מקשיבה לצרכים שלי מצד אחד ומביעה את דעתה המקצועית שילוב מנצח. יש אצלי גם שני כיורים, שלימור עיצבה – כיור בכניסה לבית וכיור בבית שמרשים כל פעם מחדש אותנו ואת מי שמגיע לביתנו.

– סיגל לבסקי, רמת השופט.

5/5

שנה שעברה עיצבתי את ביתי , וחיפשתי כיור שיתאים לנטילת ידים , משהו מיוחד… ואכן אחרי חיפושים באינטרנט , הגעתי ללימור המקסימה והנעימה ( מירושלים לישוב מאור .. )מצאתי כיור שיש בו את כל הפונקציות האפשריות : במידות המתאימות, בצבעים המתאימים לעיצוב הבית,,,, תכננתי לקנות כיור ויצאתי עם תאורת אוירה מקסימה ומשרביות מיוחדות למרפסת שהוסיפו הרבה יחודיות וחן לבית … הנסיעה היתה משתלמת … תודה ללימור ממליצה בחום

– עדנה אסולין, ירושלים.

5/5

שיפוץ בית הוא תהליך ארוך, ולרוב גם מייגע ומתסכל. אחת מנקודות האור בכל התהליך היתה הפגישה עם לימור. הסגנון שהרגיש לנו כל כך נכון, האפשרות שלנו לבטא ולהתבטא בעיצוב – והכי הכי, התוצאה. הרכבנו את המנורות של לימור בכל רחבי הבית ואין יום שהן לא משמחות אותנו…

– ענת וגיל, חיפה