כיורים

כיורים

העיצוב השלם של הבית מורכב מסך חלקיו, כשאנחנו חושבים על עיצוב והרמוניה בביתנו, כל חלק מקבל משמעות עיצובית ותורם לתמונה ההרמונית המלאה.

אחד החלקים המרכזיים בבית הם חדרי הרחצה והשירותים ובהם הכיור, אחד הפריטים השימושיים בחיינו, יום יומי, בוקר וערב, כמו מכר קרוב, שותף לקיום. הכיור נמצא בחדרי הרחצה והשרותים, בשרותי האורחים, ובפינה לנטילת ידיים.

הכיור יכול להיות פונקציונאלי בלבד, בעיצוב גנרי. ואפשר להפוך את הכיור ואת החלל בו הוא נמצא לפינה מעוצבת, הרמונית ויפה, כזו שנעימה לעין שפוגשת את הכיור בתחילתו ובסופו של כל יום.

בסטודיו שלי אני מעצבת ומייצרת מגוון רחב של כיורים שנבנים בעבודת יד ובהזמנה אישית שמותאמת ללקוחותיי מבחינת גוון, עיטור, גימור (מבריק, מט, גולמי), מידות, מבנה וצורה של הכיור, אני מייצרת כיורים עגולים ואובלים וכיורים במבנים מורכבים ולא שגרתיים  שיכולים לתת מענה לפינות ייחודיות מבחינת מידה וגודל, הכיורים שאני מעצבת ומייצרת הם פרי פיתוח של שנים שהגיע לכדי שלמות באיכות הכיורים  וברמת הגימור. תוך מתן פתרונות לפי מידה מדויקת והתאמה עיצובית.

סוגי הכיורים שאני מעצבת ומייצרת בסטודיו:

כיורים עגולים – מונחים, תחתיים ושקועים. כיורים מלבניים וכיורים מרובעים, כאלה שנועדו להיות מונחים על משטח וכאלה שנצמדים לקיר ולא זקוקים למשטח לעמוד עליו. הברז יכול לצאת מהכיור, יכול לצאת מהקיר או לחליפין מהמשטח עליו מונח הכיור. ניתן להשלים את העיצוב עם אריחים שאני מייצרת  בהתאמה לכיור להשלמת התמונה העיצובית ולנוחות השימוש.

כיורים צמודי קיר, ייחודים מסוגם, במבנה אינטגרלי של כיור עם משטחים שעליהם ניתן להניח כלי לסבון, מגבות וכיב' והברז יכול לצאת ממשטח או מהקיר. ניתן להוסיף אריחים שאני מעצבת בהתאמה לכיור ולהשלמת העיצוב.

כיורים פינתיים עם משטחים אינטגרליים, שנצמדים ישירות לקיר ללא צורך במשטח להעמיד עליו את הכיור, הברז יוצא ממשטח הכיור בפינה או מהצד. הכיור במבנה משולש/פינתי מותאם לפי מידה לפינה שלכם. כיורים אובליים מונחים או בהתקנה תחתונה.

לאחר שנבחר את מבנה הכיור שמתאים לחלל שלכם ונבחר את המידות הרצויות נפנה לעיצוב הגימור של הכיור – הכיור יכול להיות חלק בגוונים טבעיים של החומר, העיצוב יכול להיות בקו נקי מינימלי בגוונים חלקים, בגימור מבריק או מט לבחירתכם. הכיור יכול להיות מעוטר בעדינות או באלמנטים צורניים עשירים. בסגנון כפרי אדמתי או בסגנון אתני חם, כל שתבקשו מבחינה עיצובית יוכל להתממש אצלי בסטודיו בהתאמה לטעמכם האישי ולסגנון העיצובי של ביתכם.

בתהליך העבודה אני מקפידה על רמת גימור גבוהה, הכיורים, מעבר ליופיים, בנויים בצורה שמעניקה להם חוזק ומאסיביות לצד מראה מעודן שמכיל את האנרגיה הייחודית של כיור שנוצר בעבודת יד. הכיורים נשרפים בטמפרטורה גבוהה, מה שמעניק להם חוזק ועמידות בשימוש לאורך חיים שלמים. ועמידות בפני כל חומרי הניקוי (מלבד חומצות, אבל מי משתמש בחומצות….).

אני כאן עבורכם, ללוות אתכם באופן מקצועי, עם ניסיון של שנים, לממש את החזון העיצובי מבלי לוותר על האיכות של הכיור והנוחות בשימוש.

קרא עוד

כיורים מונחים/עיליים

כיורים מלבניים / צמודי קיר / נטילת ידיים