העיצובים שלי

גופי תאורה

המשקל של התאורה בעיצוב הבית, בהארת החללים השונים כראוי, ביצירת ההרמוניה והאווירה הביתית, היא משמעותית. את כל גופי התאורה אני מעצבת ומייצרת בעבודת יד מוקפדת  ובהזמנה אישית כך שניתן לדייק את העיצוב לפי טעמכם ובהתאמה אישית.

אני מזמינה אתכם "לשוטט" באתר ולהתרשם מהסגנון והמגוון שמציג את  "רוח הדברים" ולבקר אצלי בסטודיו לראות מקרוב לגעת, להרגיש ולהכניס אליכם הביתה יצירות מעוצבות שכולן אור.

בסטודיו שלי לקחתי את תחום התאורה ועיצוב גופי התאורה מקרמיקה ל- next level ויצרתי את החיבור המתבקש בין מעוצב, עדכני, ייחודי ואומנותי לפונקציונאלי, שימושי, כזה שמאיר כל חלל בבית לפי תפקודו ודרישתו.

המענה שאני נותנת בסטודיו הוא רחב ומגוון מבחינת דרישות התאורה, תאורה חזקה ומשמעותית לאזורים שדורשים זאת, לצד תאורה רכה וחמימה ליצירת תחושת חמימות ביתית והרמונית בחלל. ביחד אתכם נבין את החללים השונים בבית ונתאים לכל חלל את התאורה המתאימה מבחינת הסגנון העיצובי של גוף התאורה, נתאים את עוצמת התאורה ואת סוג התאורה.

העיצובים של גופי התאורה הם במנעד רחב ומגוון, קווים נקיים ושקטים, צבעוניות רכה, צבעוניות חזקה ונועזת. גופי תאורה בגימור הטבעי של החומר, עם נוכחות של הטקסטורה האדמתית, מדברית. גופי תאורה מרובי חיתוכים להפצת האור בצורה מעניינת ולהשלכת הצורות על הקיר/תקרה. לצד גופי תאורה בקו מעודן ומינימלי.

במפגש בסטודיו נתייחס לחלקים השונים בבית לפי צרכיו  –  המטבח זקוק לתאורה מרכזית חזקה ותאורה משמעותית מעל משטחי העבודה, כזו שתאפשר נוחות בעבודה, הארה של המשטחים מבלי לעשות עליהם צל, כל פרט יילקח בחשבון בתכנון התאורה.

לפינת האוכל תתאים תאורה יורדת/תלויה שמייצרת תחושת התכנסות ואווירה משפחתית חמימה, כזו שמאירה באור נעים ורך את הארוחות המשפחתיות ותתאים גם להכנת שיעורי הבית של הילדים

לסלון תתאים תאורה מרכזית משמעותית לזמן שהבית שוקק חיים ותוסס מפעילות ועשיה. ותאורה צמודת קיר משלימה ומרגיעה לסוף היום שהכל נרגע ועוצר.

לחדר השינה, ניתן להתאים תאורה לכל התיפקודים השונים, מנורות קריאה צמודות קיר או כאלה שיורדות מהתקרה נמוך, עם שימת לב לפיזור האור ועוצמת האור שתאפשר קריאה בנינוחות וכזו שלא תפריע לשכן הישן.  מעל שידת האיפור תאורה חזקה, במרכז החדר אור משמעותי ועל הקיר מנורה לאווירה רומנטית.

לחדרי הרחצה נתאים תאורה במרכז התקרה ומעל המראה.

לאזורי המעברים בבית – למבואת הכניסה, לפרוזדורים, ולגרם המדרגות. במפגש בסטודיו נעבור על החללים אותם אתם רוצים להאיר בבית  ולכל חלל בבית נתאים גוף תאורה מבחינה עיצובית ונתייחס לעוצמת האור הרצויה.

אני מעצבת ומייצרת בעבודת יד ולפי הזמנה אישית גופי תאורה מכל הסוגים ובעוצמות תאורה משתנות, תאורה צמודת קיר, צמודת קיר על זרוע וצמודת תקרה. מנורות תלויות יורדות, מנורות תלויות צמודות תקרה (כן, יש דבר כזה). מקבצים של גופים תלויים ותאורת up light. רחפני /צלחות לד טכניות במסגרת מעוצבת "ששוברת" במעט את הטכניות של צלחת הלד ועוטפת אותה בגוף מעוצב מבלי לפגוע בהפצת האור.

סוגי התאורה מגוונים גם הם בהתאם לגוף התאורה ולחלל המואר – צלחות לד, נורות לד, נורות פחם, פחם לד, פאר 30, G9, דקרוייטה ועוד. מושגים כמו  LUMAN, וואט יובנו וההתאמות יותאמו.

כל גופי התאורה מיוצרים בטכניקות מגוונות בעבודת יד מוקפדת ויש האומרים "מוטרפת" כשכל חיתוך וחיתוך נחתך ידנית, רמת גימור גבוהה ומלוטשת וכל גוף תאורה הוא  one of a kinde.

ומילה על mix&match – בעולם העיצוב יש שפע של סגנונות ותפיסות,  שילובים וחיבורים בין חומרים וסגנונות יוצר אווירה ביתית שמספרת את הסיפור הייחודי שלכם. מוזמנים לשלב בין גופי תאורה מקרמיקה שאייצר עבורכם ויאירו בהרמוניה בשילוב עם גופים מברזל, זכוכית או כל חומר טבעי אחר.

מוזמנים להתייעץ, להתרשם ולהכניס לביתכם את גופי התאורה שלי.

קרא עוד

תאורה על זרוע