מדפים

חדר האמבטיה הוא מקום שנחשב לפנינה של הבית. החדר הזה נחשף רק לעיתים נדירות לאורחים, אך יש לו חשיבות עצומה להתנהלות הדיירים עצמם במרחב המגורים כיוון שהם עושים בו שימוש באופן שוטף. חדרי השירותים והאמבטיה הם מקומות שחשוב לתת עליהם את הדעת בנושא העיצוב, הן לשם הפרקטיות והאופן שבו ניתן יהיה להשתמש בהם ביום-יום והן כחלק מהמראה הכולל של הבית. הצבת בחדר אמבטיה צר או בחדר שירותים קטן במיוחד, היא בדרך כלל הכרחית. במקומות שכאלה מוטב להתקין מדף עם "אמירה", כזה שמעוצב באופן בולט שהופך את החדר הקטנטן למעוצב – גם מבלי שיהיו בו חפצים רבים.

למה בכלל צריך מדף בחדר אמבטיה?

מקומות האחסון בכל בית "מפוזרים" בחדרים השונים, כאשר ארונות הבגדים, לדוגמה, נמצאים בחדרי השינה או בחדר מיוחד שהוקצה לצורך זה. לאביזרי הבישול יש את המיקום המתאים להם, שהוא בתוך ארונות ייעודיים אשר לרוב ממוקמים במתחם המטבח. בחדר האמבטיה, לעומת זאת, מדפים יכול להוות פתרון אחסון יעיל העונה על צורך מאוד ספציפי: מקום להנחת חפצים ואביזרים הקשורים ברחצה – כגון סבון, משחת שיניים או אביזרים אחרים הקשורים בניקוי הגוף.

כאשר אין רצון לאחסן חפצים נוספים בחדר האמבטיה או השירותים, או לחילופין כאשר שטח החדר איננו מאפשר זאת, מדף הוא אמצעי אחסון קטן ונהדר. אם עליכם לבחור מדף אחד בלבד, מוטב להתקין מדף מעוצב שיפיח חיים בחדר ה"נחבא אל הכלים" הזה, תוך התחשבות בממדי החדר וחישוב מדויק באשר לגודל שלו. מדף המוצמד לכיור, למשל, צריך להיות קטן יחסית אך מספיק גדול בכדי לאפשר הצבת אביזרים רלוונטיים ומשלימים לרחצה במים, כמו סבון נוזלי או מגבת קטנה.

עמידות למים ולחומרי ניקוי הן תכונות חשובות

יש לזכור כי מדפים שאתם עומדים להתקין בחדר האמבטיה או השירותים, נמצאים בסביבה לחה מרבית הזמן והם חשופים למים ישירים מפעם לפעם, במיוחד אם בחרתם מדף שהוא חלק בלתי נפרד מכיור מעוצב. ישנה חשיבות גדולה, אם כן, לבחירה במדפים שעשויים מחומרי גלם משובחים שעמידים למים ולטמפרטורות משתנות, שצבעם איננו משתנה בשל השינויים הללו ושהגימור שלהם מוקפד במיוחד והוא עמיד לחומרי ניקוי חזקים. ניקוי של השירותים והאמבטיה בכלל והכיור בפרט, מלווה בדרך כלל בשימוש בחומרים כמו אקונומיקה או מסירי אבנית למיניהם, מה שעלול לפגוע בציפוי המדף ולגרום לו לנזק.

בחירה בכיור מעוצב מקרמיקה שמגיע כשהוא חלק אינטגרלי ממערכת של כיור ומדף, כמו שניתן להשיג בסטודיו של לימור בן יוסף, פותרת לכם את ההתלבטות. המוצר יכול לשמש אתכם למשך שנים תוך שמירה אופטימלית על המראה הרענן והצבעים המעניינים, זאת בשל העמידות הגבוהה שלו לחומרים שונים, תכונה שנוצרה תוך כדי תהליך היצירה של המדף והכיור. התקנה של פריטים נכונים המותאמים בדיוק לצרכי הבית שלכם ולטעמכם האישי בעיצוב, מעניקה יופי לבית עצמו וביטחון באשר לשימושיות של הפריטים לאורך זמן.

למשרביות ומחיצות דקורטיביות לחצו כאן

לאריחי קרמיקה מצוירים לחצו כאן