כיור קרמיקה בעבודת יד

בכל בית יש לנו מספר כיורים. כיורים אלה משמשים אותנו לנטילת ידיים, רחיצתם, שטיפת כלים ועוד. בדרך כלל תראו כיור/שניים במטבח וכיור לשטיפת ידיים ופנים בכל חדר אמבטיה ו/או שירותים. בבתים דתיים ייתכן ותראו גם כיור באזור ייעודי עבורו מחוץ לחדר השירותים על מנת לשפר את הנוחות לנטילת הידיים של הבוקר. כיור קרמיקה בעבודת יד הנו כיור עמיד בפני חום המים והעיצוב הייחודי של הכיור אינו מתקלף או דוהה. כיורים מעוצבים מקרמיקה בעבודת יד יכולים להיות למבטחים, לחדרי אמבטיה, לחדר שירותים, כיורים מיוחדים לנטילת ידיים ועוד.

תהליך הכנת כיורי קרמיקה בעבודת יד:

כיור קרמיקה בעבודת יד הינו כיור ייחודי ומיוחד במינו. הכוונה היא שכל עיצוב של כיור הוא ייחודי ומותאם לצרכי הלקוח ורצונותיו. תהליך הכנת הכיור מתבצע על פי השלבים הבאים:
  • שיחת אפיון/פגישה עם הלקוח – בשלב הזה נלמד את אופי הלקוח והלקוח יגלה אפשרויות שונות ויצירתיות לעיצוב כיור הקרמיקה שייתנו לו השראה לבחירת העיצוב שלו.
  • מדידות – תוך כדי האפיון נבצע מדידות לגבי גודל הכיור (אורך ורוחב) וכן העומק הנדרש. כמו כן נאפיין את צורת הכיור הרצויה ללקוח לפי הדוגמאות בקטלוג ו/או רעיון הלקוח.
  • הצעת מחיר – בשלב הזה הלקוח יקבל הצעת מחיר שכאשר יסכים לה נתחיל בעבודה.
  • ביצוע העבודה – כעת נבצע את העבודה. הכיור הוא מ100% קרמיקה ויוטמע בו העיצוב הייחודי הנדרש על ידי הלקוח. הכול בעבודת יד ובאומנות טהורה.
  • משלוח בטוח ומהיר אל בית הלקוח וכן התקנה של הכיור במקום הנדרש.

רוצים כיור קרמיקה בעבודת יד ייחודי משלכם?

סטודיו לימור קרמיקה ישמח לעצב כיור קרמיקה בעבודת יד במיוחד עבורכם ולפי הצרכים שלכם והכמות הנדרשת. הסטודיו עובדגם  עם לקוחות פרטיים וכן גם עם בתי עסק שונים: בתי ספר, בתי מלון, מוזיאונים, מסעדות, פאבים ועוד. צרו קשר עם לימור בטלפון מספר – 054-6999166 או 04-6230906 לפרטים נוספים וביצוע הזמנה.