גופי תאורה מקרמיקה

מיד לאחר שהחלטתם להתחדש בגוף תאורה חדש יתחילו ההתלבטויות. בים של גופי תאורה מכל הסגנונות והצבעים קשה למצוא את היהלום אותו אתם מחפשים. אך ברגע שתגבשו דעה מוצקה ותחליטו על סגנון מסוים, הדרך תהיה עבורכם קלה בהרבה. מתלבטים אם לבחור גופי תאורה מקרמיקה? אתם במקום הנכון!

לכל סגנון של גופי תאורה יש את ה'לוק אנד פיל' שלו, כך גם לכל חומר ולכל צבע. גופי תאורה מקרמיקה מביאים אווירה חמימה ומזמינה, הם מחזיקים שנים רבות וקל לנקותם כך שהם עונים גם על דרישת הפונקציונליות ונחשבים לגופי תאורה אמינים .הם עשויים ממגוון רחב של חומרים קרמיים ופורצלן ובשיטות עבודה משתנות, כך ניתן לקבל טכניקות פיסול שונות וטקסטורות מיוחדות.

תאורה בחלל צריכה לענות על הצרכים שלנו ובחירה נכונה של גופי תאורה תסייע להגדיל את החלל, להאיר אזורים ספציפיים והיא חלק בלתי נפרד מעיצוב ותכנון הבית.

אווירה חמה ונעימה עם גופי תאורה מקרמיקה

גופי תאורה מקרמיקה יכולים להתאים לכל חלל בבית, בשל עיצובם המרהיב הם יכולים להשתלב בחדרי שינה, מטבחים, חדרי אירוח כמו גם בחדרי אמבטיה וחדרי ילדים. ניתן לבחור בין גופי תאורה עומדים, תלויים, צמודי קיר, מנורות שולחן, כל אלו בהתאם לאווירה שתרצו להשרות בכל אזור בבית.

גופי תאורה מקרמיקה משלבים דקורטיביות עם פונקציונאליות. שילוב אופטימלי זה מגדיר אותם כיצירות אומנות. גופי תאורה אלו מרהיבים ויוצרים אפקט מרשים של פיזור אור, בדומה לעששית או נר מעוצב, קרני האור סלקטיביות ומייצרות עניין בחלל ואווירה מרגיעה וחמימה.

תוכלו לבחור בין מגוון צבעים וגימורים, אלו ישפיעו על אופן הפצת האור בחלל. גופי תאורה פונקציונאליים המשפיעים באופן שולי על העיצוב הכללי, או גופי תאורה מעוצבים מקרמיקה העומדים כאלמנט אומנותי בפני עצמו המוסיף צבעוניות ושמחה. פעמים רבות ניתן להגיע לסטודיו ואף להיות שותפים מלאים בעיצוב המוצר לאורך כל הדרך ובכך אף להוסיף לו ערך סנטימנטלי. ביקור בסטודיו לקרמיקה זו חוויה בפני עצמה המאפשרת להציץ על שיטות עבודה מיוחדות, להכיר את האמנים העומדים מאחורי האומנות ולהעזר באווירה הכוללת על מנת להחליט האם גוף תאורה קרמי הוא הדבר הנכון ביותר עבורכם.

לכל סיר יש מכסה

כך גם לכל פנטזיה עיצובית יש מענה, לא משנה איזה רעיון יעלה בראשכם, מופרך ככל שיהיה, קרוב לוודאי שתצליחו להגשימו. גופי תאורה מקרמיקה הם נישה של ממש בעולם גופי התאורה, היא פונה ללקוחות בעלי טעם מיוחד אשר רוצים לקשט את רחבי הבית באלמנטים עיצוביים ייחודיים שיכולים לחולל מהפך משמעותי בנראות; לדוגמה – תאורה לפינת אוכל . הדרישה העולה לגופי תאורה מחומרים כגון קרמיקה ופורצלן, מגדילה את ההיצע ומאפשרת לכם ליהנות ממוצרים איכותיים, מגוונים, ללא פשרות.

אל תפחדו להעז ולבחור מקורות תאורה מפתיעים ומרגשים, אלו יקפיצו את הבית שלכם לרמה הבאה.