אריחי קרמיקה מצוירים

שילוב אריחים מצוירים במרחב החיצוני והפנימי של הבית הוא אחד הטרנדים החזקים של השנים האחרונות.
תחילתו של הטרנד בחזרה למרצפות המצויירות של אמצע המאה הקודמת שהחליפו שטיחים, והיום את הרצפות האלה אפשר לראות גם במטבחים ובחדרי אמבטיות המהווה שילוב בין ישן וחדש, בין הוינטאג’ למודרני.

אז מה מיוחד באריחי קרמיקה מצוירים?

האריחים המצוירים בעבודת יד מעוצבים על פי הזמנתכם. הם הרבה פחות מוגבלים בגודל, בניגוד לאריחים תעשייתיים, אינם מוגבלים בצבעים, וכמובן יעוטרו כיד הדמיון הטובה עליכם.

בתוך הבית מקובל לשלב אריחים מצוירים בשלוש דרכים – על הרצפה, כחלק מהקיר או בתוך אריחי קרמיקה ניטרליים. האריחים משתלבים כתמונה בחדרי אמבטיה מעוצבים, כחיפוי חלק מהקיר בתוך האמבטיה עצמה, כאריחים למטבח המשובצים בדרך כלל מעל הכיריים או הכיור (וזאת הודות לאפשרות לנקות אותם בקלות מכל לכלוך ושומן), וגם על שולחן האוכל כאשר נניח עליהם סירים מהבילים.

איפה משלבים אריחי קרמיקה מצוירים?

לצד האלמנט הפונקציונלי, רבים מהלקוחות מגיעים אלי עם רעיון לשלב את האריחים המעוצבים בקיר כתמונה, ויחד אנחנו מפתחים אותו. בוחרים גודל לא סטנדרטי או צורה, כי אריחים לא חייבים להיות מלבניים או מרובעים, טקסטורה מיוחדת, כמו אריח מט או אריח מבריק, אריח בצבעוניות עליזה, אריח גדוש פרטים במראה אוריינטלי או אריח מודרני. ייחודם של האריחים בכך שהם מספקים תחושה נעימה, מחממים את החלל ומוסיפים צבע. זו גם הסיבה שהאריחים המצוירים אינם עוד מנת חלקם של מטבחים ואמבטיות בלבד, אלא יוצאים לכיוון קירות הסלון ואפילו הגדר שסביב הבית שם הם מהווים זריקת צבע מקורית. דרך נוספת לשלב את אריחי הקרמיקה המצוירים היא בתליית שלט לבית מקרמיקה, עם שם המשפחה או עם מספר הבית.

מגדילים לעשות מי שאוהבים לתלות תמונות ממוסגרות מקרמיקה, וגם אלה ימצאו את מבוקשם בסטודיו לימור בן יוסף. תמונות קרמיקה ממוסגרות ובכלל שימוש בקרמיקה כדקורציה לבית אפשר למצוא לא מעט בפסיפסים. תלייה של אריחים מצויירים בעבודת יד זה לצד זה יוצרת דקורציה ייחודית לקיר, במיוחד כשיוצאים מהאזורים המועדים לכך.

באריחים המצויירים אפשר למצוא תזכורת לאמנות מרוקאית עתיקה או דוגמאות גיאומטריות מודרניות, וכמובן אפשר להזמין את האריחים המצויירים בצורה מיוחדת או בצבעים חלקים. גווני האריח יותאמו לצבעוניות המאפיינת של החלל שבו ישולבו. בהזמנה אישית מדובר באלמנט שהוא לא רק עיצובי אלא בעיקר מקורי ומותאם לבית הפרטי שלכם.

תהליכי ייצור אריחי קרמיקה מצוירים

כל האריחים המצוירים עשויים קרמיקה, עוברים תהליך של שריפה בטמפרטורה גבוהה ועמידים בכל חומרי הניקוי. בציור על הקרמיקה אני מקפידה על שימוש בחומרים בעלי תו תקן, ועל רמת גימור גבוהה ביותר.
מאחר ומדובר בחומר רגיש לעבודה ולשריפה, מרגע ההזמנה ועד האספקה יעברו 4-6 שבועות.

ניתן להזמין את האריחים השונים על סמך צפיה בדגמים המופיעים באתר.
לטעמי רצוי להבין את רוח העיצובים על ידי גלישה באתר ובדף הפייסבוק שלי, ואז להגיע להתרשם בסטודיו במפגש אישי ממוקד ולמצות את מלוא האפשרויות בהזמנה אישית של האריחים המצוירים.

למשרביות ומחיצות דקורטיביות לחצו כאן

למדפים מעוצבים לחצו כאן